"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Susipažinau su vyru, kuris mane traukia, leidžiame retkarčiais laiką kartą. Nesuprantu vaidmens musu bendravime. Ir kaip man neprisirišti ir būti blaiviu protu, ar reiktu viską baigti,nors nenoriu. Esu pasimetusi, ir nežinau kaip elgtis... Pati nesugebu pabėgti.. bet gal paziureti i viska kitu kampu

paklausė 2021 Spl 25 Kita Mergina
redaguotas 2021 Spl 25 qadmin

1 Atsakymas

Sveiki, ačiū už laišką.
Kaip suprantu, susipažinote su žmogumi, kuris nenori įsipareigoti ir aiškiai leido suprasti, kad nesitikėtumėte iš jo rimtų santykių. Panašu, kad šis žmogus šiuo metu nėra pasirengęs prisiimti atsakomybės už judviejų santykius, tačiau ir pačius santykius žmonės suvokia labai skirtingai, vieniems tai - seksualinis potraukis, intymumas, kitiems - įdomus, linksmas laiko praleidimas, dar kitiems - gilus dvasinis ryšys, įsipareigojimas, emocijos. Svarbu išsiaiškinti kaip abu suprantate santykius.
 Rašote, kad nesuprantate vaidmens bendravime, tačiau vienintelis būdas  išsiaiškinti - yra kalbėtis apie tai, pasidalinti savo pačios lūkesčiais, norais, ateities vizija, ko tikitės iš santykių, kas daro Jūs laimingą, sužinoti kito žmogaus viziją,  bei paklausti apie priežastis, kurios lemia nenorą pereiti į kitą santykių lygmenį. Priežasčių, dėl ko nenori gali būti labai įvairių, gal turėjo skaudžios patirties santykiuose ir šiuo metu sunku įsileisti į savo gyvenimą kitą žmogų, gal jam reikia daugiau laiko, (nežinau kiek laiko tęsiasi Jūsų bendravimas) kad galėtų kažkuo pasitikėti, galbūt nori viską paleisti laiko tėkmei ir žiūrėti ar šis bendravimas peraugs į kažką rimčiau, galbūt kažko bijo,  o galbūt tvirtai žino, kad rimtų santykių niekada ir nenorės,  tų GAL gali būt labai daug ir įvairių, bet tik tas žmogus žino kaip yra iš tiesų.
Viena vertus, šis žmogus su Jumis elgiasi sąžiningai, nes atvirai pasakė, kad neturėtumėte lūkesčių dėl santykių, lieka neaišku, ar ateityje jo požiūris pasikeis,  ir jei pasikalbėjus suprasite, kad net ateityje šis žmogus neplanuoja  įsipareigoti, belieka atsakyti sau pačiai į klausimą - ar toks santykių modelis Jums pačiai tinka ir priimtinas, tai padės apsispręsti dėl tolimesnių žingsnių. Suprantu, kad sprendimas  gali būti  skaudus,  bet tik Jūs viena žinote kaip geriausiai pasielgti šioje situacijoje.
Jei jaučiate poreikį giliau panagrinėti  savo pačios jausmus ir santykius,  užsiregistruokite į konsultaciją pas psichologą. Tik labai svarbu, kad pati savimi patikėtumėt, ir tuo, kad esate verta Jūsų pačios poreikius atspindinčių santykių.

Linkiu Jums ryžto, drąsos ir tikėjimo savimi, Ingrida
atsakytas 2021 Lap 2 Ingrida
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

489 klausimų
492 atsakymų
9 komentarų
137,680 vartotojų