"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
Nuo vaikystes buvau musamas.Tevai nemylejo. Mokykloi bandziau buti kuo nesu,visada buvau atstumtas. Uzaugau,esu 30 metu, gerai uzdyrbu, bet neturiu draugu,kazkaip juos qtstumiu nors esu geras ir niekam nekenkiu. Žmona su 2 vaikais, vienas gime pries savaite.pasake kad nori su manim skirtis. Visaip prasiau pasilikti,bet ne.
Visa gyvenima juoda linija ir nesiseka. 80% savo gyvenimo pragyvenau strese ir depresijoi. Nieko naujo jau nenoriu nes niekas nedziugina. Noriu prigerti vaistu ksanekso ir uzgerti snapsu ir išeiti. Laikas baigia tikseti.. bandau kabintis bet jau viskas.
paklausė 2021 Rgp 24 Depresija Likomazai

1 Atsakymas

Sveiki

Džiaugiuosi, kad pasidalinote savo išgyvenimais ir nelaikėte jų savyje. Iš Jūsų laiško suprantu, kad esate prislėgtas ir liūdite dėl nesutarimų su žmona. Nerimaujate, kad neteksite šeimos, nes jei teisingai supratau žmona su jumis vis dar kartu gyvena ir tik kalba apie galimas skyrybas. Išgyvenant šiuos sunkumus prisiminėte visus sunkumus, kuriuos per gyvenimą yra tekę patirti. Kadangi šiuo metu išgyvenate daugybę neigiamų jausmų, tai natūraliai viskas atrodo tik juoda linija kaip pat sakote.

Tačiau tai, kad kreipėtės į mus rodo, kad esate ir stiprus. Be to minite ir 20 procentų šviesių gyvenimo akimirkų, todėl vertėtų į jas koncentruotis. Pagalvoti kas yra tie 20 procentų ir kaip būtų galima padaryti, kad to džiaugsmo padaugėtų.

Savo laiške kalbate apie kraštutinį variantą – išėjimą, tačiau variantų yra daugybė ir įvairių. Esate jaunas vyras, kaip pats teigiate gerai uždirbate, turite du vaikus. Tai yra atspirties taškai į kuriuos galite remtis.

Savo laiške nepateikėte detalių nei kodėl žmona nori skirtis, nei ką konkrečiai bandėte padaryti, kad to išvengti. Tad labai sunku ką nors Jums patarti. Todėl labai rekomenduoju nesustoti ieškoti pagalbos ir kreiptis į specialistą gyvai konsultacijai. Jos metu kartu su psichologu galėsite atrasti būdų kaip pakeisti dabartinę Jums nepatinkančią situaciją. Konsultacijos metu galėsite aptarti viską kas Jus neramina. Svarbiausia nesustoti ieškoti pagalbos.

 Nemokamos psichologinės pagalbos kontaktus galite rasti paspaudę toliau esančia nuorodą https://sveikatospokyciai.com/nemokama-psichologine-pagalba/ 

Taip pat emocinę paramą vyrams telefonu (18-21 val.) teikia pagalbos vyrams linija „Nelik vienas“ tel. 8-604-11119.

Stiprybės Jums įveikiant esamus sunkumus

Rasa

atsakytas 2021 Rgp 25 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

476 klausimų
479 atsakymų
9 komentarų
130,146 vartotojų