"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Kasdien kažko bijau, išsigąstu garsų, prisigalvojų įvairių dalykų šitaip dar labiau save įbauginu. Esu nebe vaikas, bet iki šiol kamuoja baimė įvairioms “Blogoms energijoms”. Visada dreba rankos, seniau buvau pati drąsiausia visose srityse, šiai dienai bijau visko. Bijau būti viena namie. Labai daug meluoju. Pati suprantu kaip šlykščiai elgiuosi, tačiau negaliu nustoti “fantazuoti”. Nesuprantu kas darosi ir kur tūrėčiau kreiptis.

paklausė 2021 Lie 27 Stresas Monika

1 Atsakymas

Sveiki Monika.
Labai džiaugiuosi, kad pasitikėjote mumis ir pasidalinote savo išgyvenimais. Parašydama mums parodėte, kad Jums nepatinka esama padėtis ir norite ją keisti tik nežinote kaip tai padaryti.
Savo laiške minite du sunkumus su kuriais susiduriate - tai nuolatinė baimė dėl įvairių dalykų ir blogų energijų bei melas aplinkiniams.
Plačiau kalbate apie baimę bei tvirtinate, kad anksčiau tai buvote drąsi ir nieko nebijote, o dabar nuolat dreba rankos ir visko bijote. Gal būt tuomet atsimenate nuo ko viskas prasidėjo? Iš kur sužinojote apie "blogąją energiją"? Ir kodėl ji Jums kelią baimę? Kaip manote ką galėtumėte patarti kitam žmogui, kuris jaustų tokią pat baimę kaip jūs?
Pabandykite sau atsakyti į šiuos klausimus gal išsiaiškinsite baimės priežastį ir tuomet bus lengviau su ja susidoroti.  
Jeigu atsakymų surasti nepavyktų pačiai. Siūlau pagalvoti apie apsilankymą pas specialistą. Gyvo pokalbio metu psichologas padėtų atrasti baimės priežastį bei kartu surastumėte Jums tinkamiausią būdą kaip su ja kovoti. Taip pat su psichologu galėtumėte išanalizuoti kodėl, kaip pati sakote, nesustojate "fantazuoti" ir labai daug meluojate. Nes savo laiške apie šį sunkumą pateikiate per mažai informacijos, kad būtų galima ką nors patarti.

Svarbiausia, kad pirmą žingsnį žengėte-parašėte mums! Nesustokite ieškoti pagalbos! Nemokama psichologinę pagalbą galite rasti paspaudę, ant toliau esančios nuodos
https://sveikatospokyciai.com/nemokama-psichologine-pagalba/

Stiprybės ir atkaklumo siekiant pokyčio!
Rasa
atsakytas 2021 Lie 31 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

566 klausimų
567 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų