"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Viskas manyje atrodo pūna. Nuo to kenčia mano vaikinas. Nekenčiu saves ir savo minčių bei idėjų kurios jam sukelia isterijas. Tada nekenčiu saves dar labiau nes ji įskaudinu. Tačiau negaliu atsikratyti viso to sleikstulio viduje kuris kartais tampa visiškai niekuo arba dideliu pykčio pliūpsniu, kartais panikos priepuoliu. Ką man daryt?

paklausė 2021 Vas 21 Santykiai poroje Bems

1 Atsakymas

Laba diena,

Iš Jūsų žinutės matau, jog jaučiate neapykantą sau, mintyse vis pasirodo nemalonios mintys. Keletą kartų minite, kad skaudinate vaikiną, kas atskleidžia, kad Jums rūpi Jūsų tarpusavio santykiai. Žinutės pabaigoje įvardinate, kad savo viduje jaučiate šleikštulį, kuris būna, kad pasirodo labai skirtingai – kaip apatija (nieko nejautimas) arba priešingai, kaip pykčio pliūpsnis. Įsivaizduoju, kad sunku nežinoti, ko galima tikėtis iš savo reakcijos.

Gaila, jog neįvardinote daugiau detalių apie savo esamą situaciją, kokios būtent mintys Jums kyla. Tai būtų padėję geriau suprasti Jūsų situaciją. Šioje vietoje labai svarbu stebėti situacijas, detales ir kaip Jūs jas interpretuojate, kad būtų galima suprasti, nuo ko priklauso toks Jūsų reakcijos pokytis. Tad pasistenkite dėmesingai rinkti informaciją. Kad būtų lengviau, galite sau pasižymėti šiuos informacinius elementus.

Negalima neatkreipti dėmesio į tai, koks emociškai stiprus Jūsų laiškas. Jame atskleidžiama daug negatyvios savijautos, vidinio skausmo ir pagalbos poreikio. Noriu pasidžiaugti, kad viso to nebenorite laikyti savyje ir, kad pradėjote apie savo savijautą kalbėti garsiai. Nesustokite.

Be jau anksčiau paminėto patarimo, siekiant sistemintos ir tikslinės pagalbos, rekomenduojame kreiptis į psichologą, kuris padėtų Jums rasti emocinę pusiausvyrą. Nemokamos psichologinės pagalbos galite gauti kreipdamasi į savo šeimos gydytoją, kuris išrašytų siuntimą pas specialistą. Taip pat, esant poreikiui, galite apsvarstyti porų psichologo paslaugas.

Pasijautus itin prastai, padidėjus impulsyvumui, rekomenduojame kreiptis į psichologinės pagalbos linijas:

„Jaunimo linija“ - 8 800 28888

„Vilties linija“ - 116 123

„Pagalbos moterims linija“ - 8 800 66366

Stiprybės
atsakytas 2021 Vas 23 Lukas
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

566 klausimų
570 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų