"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Buvau saviizoliacijoje, nes sirgo vyras covi19. Grįžus į darbą, kolegės nepriėmė į kabinetą, nors mano testas neigiamas. Negaliu su tuo susitaikyti,  kamuoja nerimas.

paklausė 2021 Vas 15 Bendraamžiai/santykiai darbe Galina

1 Atsakymas

Laba diena,

smagu, kad rašote mums ir ieškote pagalbos bei atsakymų sau. Tačiau labai liūdna dėl to, ką jums tenka patirti. Panašu, kad Jūsų kolegės yra mažai išprususios ir turi daug nepagrįstų baimių. Taip, šiuo metu dažnai girdžiu, kad žmonės prasirgę ar turėję kontaktų su sergančiais COVID-19, yra kaip kokie ,,raupsuotieji" ir diskriminuojami. Tačiau tam nėra jokio pagrindo, ir tai tik parodo kito žmogaus neišprusimą, poziciją ir baimes. Tikriausiai Jūs patiriate stresą, lyg patirdama patyčias ir nepriėmimą. Taip labai dažnai jaučiasi neįgalūs žmonės , arba tie, iš kurių yra tyčiojamasi. Šiuo metu prasirgę žmonės COVID-19 arba artimai kontaktavę su sergančiais dėl tokių reakcijų dažnai jaučiasi kalti. Tačiau,  kiekvienam iš mūsų gali taip nutikti.

Manau su laiku Jūsų kolegos apsipras, jausis saugios, ir vėl grįšite į savo kabinetą. Tikriausiai svarbu pasakyti, kaip Jūs jaučiatės dėl jų tokių reakcijų, ir kad esate nepavojinga kitiems. Ir dar svarbiau pasakyti sau, kad Jūs esate kur kas pranašesnė už kolegas, turite daugiau išminties šioje situacijoje.

Linkiu sėkmės šiame nelengvame etape, pilname baimių, nežinios, nerimo susitvarkyti su savo nerimu. Svarbiausia, kad Jūs likote sveika
atsakytas 2021 Vas 20 Sigita
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

489 klausimų
489 atsakymų
9 komentarų
137,109 vartotojų