"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Man labai atrodo kad turiu misofonijos požymių, mane laaaabai nervuoja žmonių kramtymo,valgymo garsai, čepsėjimas, kai kada žmogaus kvėpavimas. Ką turėčiau daryti?

paklausė 2021 Vas 3 Depresija VIKITA

1 Atsakymas

Sveiki, laiškelyje dalinatės, kad jaučiate padidintą nerimą, kai išgirstate kramtymo, valgymo, čepsėjimo garsus. Minite, kad kartais erzina ir žmogaus kvėpimas, tad čia išryškėja erzinanti vieta: garsus skleidžianti nosies, burnos sritis.

Tolesnei savianalizei siūlau sau atsakyti į šiuos klausimus: kada pastebėjote, kad Jus erzina šie garsai? kaip manote, kiek ilgai su tuo jau gyvenate? kas paskatino būtent dabar tvarkytis su šia problema? ar taip reaguojate, kai girdite kramtančius suaugusius, vaikus, gyvūnus? kas Jums padeda aprimti, kai sukyla nerimas? Tai yra tik įžanginiai klausimai, tačiau svarbu žinoti atsakymus į juos (pavyzdžiui, kad rastume kritinį įvykį, kuris paskatinimo simptomatikos atsiradimą).

Norint tiksliai žinoti, ar tai, ką jaučiate yra sutrikimo lygio simptomatika, galima kreiptis į šeimos gydytoją, kuris išrašytų siuntimą pas specialistą, kuris galėtų diagnozuoti arba atmesti sutrikimo buvimą, taip pat, kuriam galėtumėte detaliau papasakoti apie savo situaciją, kad šis galėtų pateikti tikslines rekomendacijas nerimo specifikai mažinti.

Kantrybės ir stiprybės,

Odeta
atsakytas 2021 Vas 8 Odeta
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

566 klausimų
567 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų