"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Myliu savo vaikiną, bet dėl karantino negalim susitikti ir neberandam bendros pokalbio temos. Mane tai sekina, nes stengiuosi daryti viską, kas neleistų mums išsiskirti.

paklausė 2021 Sau 7 Santykiai poroje anonimas

1 Atsakymas

Sveiki. Ačiū už pasitikėjimą mumis ir pasidalinimą savo išgyvenimais. Karantinas iš tiesų apsunkina daugelio ir mūsų gyvenimą. Tai, kad negalime susitikti su sau brangiais ir mylimais žmonėmis taip pat nelengva. Dviejų žmonių santykiams tai tikrai nemenkas išbandymas. Labai džiaugiuosi, kad norite išlaikyti santykius su savo antrą puse ir neabejoju, kad tai ir pavyks. Tik labai svarbu, kad to norėtų abi pusės.
Saugant santykius tiek karantino, tiek ir ne metu labai svarbu nepersistengti. Didelis noras taip pat gali pakenkti santykiams, jei antroji pusė jausis, kad yra spaudžiama ar verčiama ką nors daryti. Iš to, kad minite, jog pastangos bendrauti su vaikinu Jus sekina, sprendžiu, kad tai darote tik Jūs viena. Tad siūlyčiau truputį atsitraukti. Užsiimti sau mėgstama veikla apie kurią vėliau galėsit papasakoti savo vaikinui. Ir tai bus pokalbiui tema. Nes jei visą laiką susirašinėjat ar kalbat telefonu, natūralu, kad išsiseme temos apie ką kalbėti. Sulėtėjęs gyvenimo tempas ir didžioji dalis laiko praleidžiama namuose apriboja pokalbių temas natūraliai.

Tad linkiu kantrybės ir pasitikėjimo savimi ir savo mylimuoju!

Sėkmės
Rasa
atsakytas 2021 Sau 17 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

572 klausimų
574 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų