"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Lyg epizodais jaučiuosi gerai ir turiu motyvacijos gyventi,po trumpo laiko pradedu jaustis prislėgta,nėra gyvenimo prasmės,tuštuma viduje,liudesys,agresija,nuotaikų kaitos,trumpas imulsyvumas ir po kiek laiko viskas vėl susitvarko ir tai kartojasi kas kiek laiko, nežinau ką daryti.

paklausė 2020 Grd 16 Motyvacija anonimas

1 Atsakymas

Laba diena,

iš Jūsų laiško suprantu, kad epizodais užpuola Jus tuštuma ir liūdesys. Tikriausiai tokie jausmai visus mums aplanko. Tačiau, jei Jūs rašote čia ir ieškote pagalbos, panašu, kad šie jausmai jau pradeda trukdyti normalų gyvenimą.

Tirkiausiai nėra receptų, kurie galėtų pasakyti, ką daryti, kaip elgtis, kad taip nesijausti. Panašu, kad kuo labiau mes stengiamės ignoruoti tokius jausmus, tuo labiau jie pradeda lįsti. Tikriausiai svarbu būtų paanalizuoti, kas čia per jausmai, iš kur jie kyla. Dažniausiai tokią savijautą mums padiktuoja pasąmonė, kurioje glūdi mūsų visas patyrimas. Tikriausiai analizuojant jūsų gyvenimą galima būtų atrasti, iš kur kyla beprasmybės, tuštumos jausmas, ir kiti jausmai, kurie, nors atrodo, kad dabar gal ir nieko tokio nevyksta, vis tiek užlieja jus ir apsunkina gyvenimą. Jei tai nėra tiesiog natūralūs jausmai, kurie žmones kaskart pagauna (ypač dabar tokiame komplikuotame laikotarpyje), tuomet siūlyčiau kreiptis pas psichoteautą, su kuriuo galėsite paanalizuoti jūsų jausmus. Kai galėsite įsisąmoninti, kas vyksta, iš kur kyla tokie jausmai, tuomet bus ir visai kita motyvacija ir prasmė gyvenime.

Linkiu Jums sėkmės,

Sigita
atsakytas 2020 Grd 23 Sigita
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

566 klausimų
567 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų