"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
Su depresija ir nerimu kovoju jau apie 5 metus, tačiau šįkart stresas pradėjo reikštis pilvo ir galvos skausmais, pykinimu, silpnumu, plaukų slinkimu. Ką man daryti?
paklausė 2020 Lap 26 Stresas anonimas

1 Atsakymas

Laba diena,

džiugu, kad rašote ir ieškote atsakymų bei pagalbos, dėl savo sunkumų. Iš Jūsų aprašymo, sunku suprasti, kaip Jūs kovojate su nerimu ir depresija, ar vartojate kokius nors vaistus, ar tik bandote įveikti savo jėgomis depresiją. Panašu, kad Jūsų visas kūnas reaguoja į Jūsų išgyvenimus ir patyrimus, ir pasireiškia visa tai somatiniais simptomais: galvos skausmu, pykinimu, silpnumu ir t.t. Dažnai mums kūnas signalizuoja apie mūsų emocinę ir psichinę būklę taip. Sunku pasakyti, ar Jūsų gyvenime dabar vyksta kokie nors įvykiai, ar kažkas įvyko praeityje, bet panašu, kad turite neišspręstų psichologinių sunkumų.

Kad galėtumėte suprasti, dėl ko Jūsų kūnas taip reaguoja, kokius signalus Jums siunčia, siūlyčiau nueiti pas specialistus. Jums tikrai  reiktų terapijos, kad galėtumėte pažinti save, paanalizuoti, ir įsisąmoninti, kokios priežastys sąlygoja tokią Jūsų būseną. Taip pat galima lankyti terapines grupes, kur galbūt taip pat rastumėte pagalbą. Svarbu ne kovoti, o tvarkytis su savo nerimu ir esama būsena. Kai Jūs leidžiatės į kovą, tai tik dar labiau prarandate jėgas ir energiją. O galbūt pradžioje bus reikalingi kažkokie medikamentai, kad galėtumėte sustiprėti, atsipalaiduoti ir gebėti analizuoti save, ir normaliai gyventi.

Tikrai siūlyčiau nebesikankinti, o pasiieškoti Jums prieinamų specialistų.

Sėkmės
atsakytas 2020 Grd 3 Sigita
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

489 klausimų
489 atsakymų
9 komentarų
137,109 vartotojų