"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Sveiki.Turiu klausimą dėl sesers tolimesnio depresijos ir bipolinio sutrikimo gydymo. Per paskutinius vienerius metus tris kartus gulėjo psichiatrijos skyriuose.Bandėme viską.Iš aktyvios moters, užauginusios tris vaikus,palaidojus mamą, su kuria gyveno ir išsikėlus į kitą gyv. vietą, tapo visišku viskam apatišku žmogumi.Ji tik guli lovoje ir viskam prieštarauja..Šiuo metu geria gyd.paskirtus vaistus, bet jau metai ir nieks nesikeičia.Mes visi nerimaujame ir nebežinome, kur kreiptis ir kaip mums elgtis. Juolab, kad ji gyvena mažame miestelyje Radviliškyje. Ačiū.

paklausė 2020 Spl 22 Depresija Vaida

1 Atsakymas

Sveiki Vaida,
Ačiū už pasitikėjimą mumis ir pasidalinimą savo sunkumais. Perskaičius Jūsų laišką suprantu, kad nerimaujate dėl sesers sveikatos. Be to teigiate, kad norint padėti seserei jau iš bandėte viską. Gaila nepaminėjote ką konkrečiai išbandėte be sesers gulėjimo psichiatrinėje.
Depresijos ir bipolinio sutrikimo gydymas yra kompleksinis procesas. Dažniausiai prie medikamentinio gydymo skiriamas ir psichologinis gydymas bei socialinė pagalba. Savo laiške neminėjote ar sesuo lanko psichologo ar psichoterapeuto konsultacijas... Jeigu ne gal būt jos padėtų greičiau pasijauti geriau.
Be to, jei manote, kad dabartinis sesers gydymas yra neefektyvus galėčiau pasiūlyti pagalvoti apie apsilankymą pas kitą psichiatrą. Galbūt jis pasiūlys kitokį kelią kovojant su sesers ligomis. Svarbiausia nesustoti ieškoti pagalbos.

Stiprybės Jums
Rasa
atsakytas 2020 Spl 26 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

443 klausimų
444 atsakymų
9 komentarų
107,919 vartotojų