"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Sveiki, esu Dovydas, mokinuosi Juozo Balčikonio gimnazojoje ir per lietuvių pamokas gaunu prastus pažymius ir kaskart, kai gaunu prastus pažymius, visalaik mažėja motyvacija ir mažėja noras mokintis. Visalaik galvoju ,, kam man mokintis, jei vistiek gausiu prastą pažymį", kituose dalykuose viskas tvarkoje. Prašau pagalbos, kaip tai įveikti.

paklausė 2020 Spl 24 Motyvacija Dovydas

1 Atsakymas

Labas Dovydai,
labai smagu, kad nori mokytis gerai ir gauti gerus pažymius. Suprantu, kad siekiant tikslo ir jo niekaip nepasiekiant motyvacija po truputį mažėja, tačiau jei kreipeisi į mus suprantu, kad jos dar yra pakankamai. Be to savo laiške klausi ką daryti, kad pažymiai tavo pagerėtų.
Visų pirma siūlyčiau pasikalbėti su pačia lietuvių kalbos mokytoja. Pasakyk jai, kad stengiesi ir nori gauti gerus pažymius, tačiau tau niekaip nepavyksta ir paprašyk jos padėti. Net neabejoju, kad mokytoja tikrai patars ir kartu sutarsite kuria kryptimi dirbti, kad pastangos būtų įvertintos gerais pažymiais.
Dar vienas dalykas yra, kad gali paprašyti pagalbos kokio nors klasės draugo. Pabandyk pasimokyti drauge. Gal kartu mokantis atrasi naujus būdus geriau išmokti ir atlikti tai ko reikalauja lietuvių kalbos mokytoja.
Ir svarbiausia nesustoti siekti savo tikslo, nes anksčiau ar vėliau įdėtos pastangos atsiperka.

Sėkmės
Rasa
atsakytas 2020 Spl 31 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

572 klausimų
574 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų