"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Nuolat patiriu psichoginį smurtą, nemyliu savęs, jaučiu nuolatinį nerimą, viskas aplink siutina, nenoriu nieko nei dirbt, nei susitikt su žmonėmis, nekyla rankos niekam.
Noriu skirtis su vyru, bet neturiu darbo, tad bijau likti viena su vaikais be pajamų. Gyvename su vyru ir vaikais mano namuose, jo išvaryt nepajėgiu. Nuolat riejamės ir mėnesiais nekalbame, namuose tvyro įtampa. Kur galima gauti periodinę nemokamą psichologinę pagalbą?Ačiū.

paklausė 2020 Lap 3 Depresija Agota

1 Atsakymas

Sveiki Agota,
labai džiugu, kad ieškote pagalbos. Jūsų užduotas apie tai kaip pakelti savivertę, pamilt save ir vaikus, neleis gniuždyti savęs psichologiškai yra labai platus ir reikalaujantis daugiau informacijos nei, kad parašėte savo laiške. Tai greičiausiai ir pati suprantate, nes savo laiške klausiate, kur gauti nemokamą psichologinę pagalbą. Kalbant apie nemokamą periodinę psichologo pagalbą galima  būtų konkrečiau kalbėti, jei būtumėte paminėjusi kur gyvenate. Nes skirtinguose miestuose ir miesteliuose situacija skirtinga. Pabandykite savo mieste paieškoti moterų krizių centro. Jame dažniausiai dirba psichologas, kuris teikia nemokamas konsultacijas. Taip pat pasidomėkite galimybė gauti psichologo pagalbą savo gydymosi įstaigoje. Be to gali pasiskambinti į moterų pagalbos liniją (tel. 880066366) ir ten pasikalbėti su moterimis savanorėmis apie savo išgyvenimus, gal būt jos žinos daugiau galimybių gauti nemokamą psichologo pagalbą mieste, kuriame gyveni.

Svarbiausia nesustoti ieškoti pagalbos! Stiprybės!

Rasa
atsakytas 2020 Lap 7 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

535 klausimų
537 atsakymų
10 komentarų
160,367 vartotojų