"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Praradau viska del ko kovojau, nebeliko nieko, iklimpau i skolas, pradejau daug vartot alkoholio. Visada buvau stiprus, niekada nepasiduodavau, bet tiesiog pavargau, noriu pasiduot. Viskas tapo beprasmiska, kad ir ka bedaryciau, viskas tampa dar didesne kancia.. Pavargau nebenoriu daugiau nieko tik leist gyvenimui sugriaut tai, kas dar liko ir iseit is sio pasaulio..

paklausė 2020 Lap 16 Depresija Life End

1 Atsakymas

Sveiki, perskaičius Jūsų laišką, matyti, kad vis dar esate stiprus ir nepasidaduodate, nes ieškote išeities iš susidariusios sunkios situacijos. Ir čia svarbus žodis "situacija", kuris rodo, kad pradėjus spręsti dabartine susidariusią, atrodo, sunkiai įveikiamą situaciją, ims gerėti ir būsena, savijauta. Dabartinės neigiamos mintys pasirodo kaip padarinys susidariusiai situacijai, o tai reiškia, kad su jūsų vidine stiprybe, kurią taip pat pademonstravote ir parašydamas čia, galima pajudinti ledus ir susidaryti strateginį planą situacijai spręsti, minimalizuoti padariniams. 

Mūsų pagalbos linija yra daugiau orientuota į vienkartinių patarimų ir įžvalgų davimą, todėl drąsiai noriu nukreipti Jus į pagalbos linijas, kur dirbantys specialistai ir savanoriai galės suteikti tikslingesnės pagalbos. Paskambinus arba parašius elektroninį laiškelį į žemiau nurodytas įstaigas, svarbu, kad papasakotumėte daugiau apie savo situaciją, pateiktumėte daugiau detalių. Tai reikalinga tam, kad kartu su Jumis būtų galima sugalvoti šiai dienai pasiekiamą problemos sprendimo ar minimalizavimo planą. Viltis tikrai yra, tačiau kartais reikia, kad į pagalbą ar problemos sprendimo būdą įsitrauktų daugiau žmonių. Nepasiduokite, susisiekite:

Krizių įveikimo centras 8 640 51555  skambinti galite 16.00–20.00 (I–V) 12.00–16.00 (VI), rašyti galite  info@krizesiveikimas.lt atsako per dvi dienas  www.krizesiveikimas.lt

Skubi anoniminė psichologinė pagalba suaugusiems 116 123 skambinti galite visą parą, rašyti galite vilties.linija@gmail.com atsako per tris darbo dienas.

Jaunimo linija, skambinti galite 8 800 28888 visą parą, rašyti galite www.jaunimolinija.lt

Įsivardinkite sau 2-3 priežastis gyventi ir 2-3 kontaktinius asmenius, kuriems galite paskambinti apėmus sunkiai akimirkai. Jeigu šiuo metu atrodo, kad tokių artimųjų, draugų, pažįstamų neturite, pasinaudokite mano pateiktais kontaktais. 

Stiprybės Jums,

Odeta

atsakytas 2020 Lap 24 Odeta
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

489 klausimų
489 atsakymų
9 komentarų
137,110 vartotojų