"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Neturiu tikslu, nuo 29, nes visi gyvenimo sprendimai, kuriuos priemiau - vede i niekur. Siai dienai man 35. Bet neturiu nieko - nei seimos, nei karjeros, nei santaupu. Kitiems atrodau ne kvailas zmogus, taciau nemoku tvarkyti savo gyvenimo, nors esu savarankiska. Jauciu, kad su kiekviena diena mazeja gyvenimo dziaugsmas, kad kvepuoju oru, kuriuo galetu kvepuoti kazkas vertesnis uz mane.  Negaliu atsikratyti bejegiskumo jausmo, kad kazka galiu dar pakeisti. Darosi sunku imtis paprasciausiu darbu, jau nekalbu apie didesnes permainas. Nuo ko pradeti? Ka daryti?

paklausė 2020 Spl 15 Motyvacija Nezinau

1 Atsakymas

Laba diena,

kadangi rašote ir keliate klausimą, vadinasi jau tikrai  priėjote tašką, iš kurio norite pajudėti. Labai sunku Jums kažką pasakyti, nežinant visos informacijos. Sunku komentuoti, kodėl Jūsų sprendimai visi vedė į niekur, kodėl Jūs neturite tikslų. Kas Jus stabdo? Kas nutinka, kad sprendimai niekur neveda? Kaip Jūs priimate tuos sprendimus: spontaniškai, o gal gerai apgalvojusi, viena, ar su kažkuo pasitarusi? Gal reikia keisti savo stilių? Sakote nemokate tvarkyti savo gyvenimo? Manau, kad mokate, tik esantis menkavertiškumo jausmas tai kalba už jus.

Kausiate nuo ko  pradėti. Manau Jūs jau pradėjote ateidama čia su šiuo klausimu. O dabar aš noriu Jūsų paklausti: ar turite su kuo apie tai pasikalbėti? Tikrai labai svarbu turėti palaikančią aplinką. O norint kažką keisti, manau reikalinga gilesnė savo psichikos analizė, kurioje Jūs ir galėsite sau atsakyti į klausimus: kas vyksta, kad Jums priėmus sprendimus, vėliau jie Jums nepasiteisina. Kas trukdo Jums megzti santykius, ieškoti savo pomėgių ir mėgstamos veiklos, bei joje augti ir t.t. Taip, kai atrodo, kad laimė nusisuka nuo tavęs, apima beviltiškumo jausmas. Bet žmogus yra pakankamai stiprus atlaikyti, ir eiti pirmyn. Svarbu susivokti, kas vyksta su manimi pačiu. Ir svarbu nebijoti ieškoti ir paprašyti pagalbos, kai pats jau negali to padaryti.

Linkiu sėkmės, linkiu pasiieškoti su kuo Jūs norėtumėte pabendrauti apie save, savo sunkumus. Ir nepasiduoti, o ieškoti savo stiprybių. Mažiau koncentruotis ir fiksuotis ties silpnybėmis ir nesėkmėmis. O atrasti, kas yra Jūsų stiprybės, kurios ir gali būti kelio pradžia.

Sigita
atsakytas 2020 Spl 16 Sigita
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

572 klausimų
574 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų