"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
Sveiki, esu toksiškuose santykiuose jau ilgą laiką, kuriuose mane žemina, smukdo mane, kaip moterį. Jaučiu kaip prarandu save, noriu skirtis, bet bijau likti visiškai viena. Atrodo, kad nerasiu kito žmogaus kuris mane mylės, supras, nebegaliu atskirti, kas gera, o kas blogai santykiuose, draugų neturiu, kuriems galėčiau išsipasakoti. Turiu daug norų ir svajonių, ties kuriomis galėčiau susitelkti, bet viena aš jų atrodo nesugebėsiu įgyvendinti, o ir likusi viena greičiausiai tik užsidepresuosiu. Nebežinau kaip elgtis....
paklausė 2020 Rgp 18 Kita Kriste

1 Atsakymas

Labas Kriste.
Ačiū, kad pasitikėjote mumis ir pasidalinote savo išgyvenimais. Tai, kad pati suprantate, kad dabartiniai Jūsų santykiai yra toksiški, jau yra pirmas žingsnis siekiant juos nutraukti. Be to, jei teisingai suprantu, tai Jus likti su dabartiniu draugu laiko tik baimė būti vienai.
Nežinant daugiau detalių labai sunku ką nors konkretaus patarti. Tačiau nepaisant to, siūlau apsvarstyti šiuos dalykus:
*ar baimė likti vienai Jums perša dabartinis draugas bandydamas Jūs visaip išlaikyti šalia?
*ar prieš dabartinį draugą taip pat jautėte baimę būti vienai?
*suprasti, kad išsiskirti nėra nei lengva, nei paprasta (nes jei taip būtų tai jau būtumėte padariusi)
* pasikalbėti su Jums svarbiais žmonėmis ir surasti palaikymą ne iš Jūsų draugo rato. Gal pasidalinusi su draugėmis ar artimaisiais atrasite kad ir išsiskyrusi neliksite viena.
*pagalvoti ką pati patartumėte daryti savo geriausiai draugei, jei ji būtų Jūsų vietoje.
*pasikalbėti su psichologu. Gyvo pokalbio metu jis padėtų susigautyti kylančiose emocijose bei išgyvenimuose ir taip kartu su Jumis atrasti Jums geriausią sprendimo būdą esamoje situacijoje.

Tikiuosi apsvarsčiusi mano pasiūlymus pabandysite bent kažkuriais pasinaudoti. Svarbiausia siekite tai ko norite ir jeigu reikia nesustokite ieškoti pagalbos.

Stiprybės Jums
Rasa
atsakytas 2020 Rgs 9 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

563 klausimų
567 atsakymų
10 komentarų
173,916 vartotojų