"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija

Sveiki, noriu paklausti, ar normalu, kad mano mergina, su kuria mes kartu jau 5 metai, turi gerą draugą vaikiną, su kuriuo beveik kasdien susirašinėja, dalinasi problemomis, susitikinėja, susiskambina? Ar man reiktų susirūpinti? Ar draugystė su kitos lyties atstovu yra normalu ir aš tik pavydžiu? Nes kiekvieną kartą, kai pamatau, kad su juo bendrauja, ar kai apie jį užsimenama, man pasidaro labai liūdna. Ačiū už atsakymą.

paklausė 2020 Geg 26 Santykiai poroje Neatskleisti

1 Atsakymas

Sveiki,

Savo laiške keliate klausimą apie tai ar bendravimas su kitos lyties atstovu yra normalu, kai tai vyksta esant santykiuose. Gali būti daugybė priežasčių, kodėl ir kaip mes renkamės savo draugus, tačiau čia esminis dalykas yra tai, kaip dėl to jaučiasi abi pusės.

Sakote, jog jaučiatės liūdnas, dėl to, kad jūsų mergina, turi draugą vaikiną, su kuriuo dalinasi problemomis ir susitikinėja.  Tikiu, jog už to liūdesio gali slėptis ir daugiau jausmų. Neretai tokiais atvejais gali kilti nepasitikėjimas tiek savimi, tiek partneriu ar atsirasti nesaugumo jausmas, baimė būti išduotam ar paliktam. Ir tokie jausmai yra normalūs.

Kai žmonės yra santykiuose, jie veikia kaip duetas ir tuo pačiu išlieka asmenybės, kurios taip pat turi teisę pasirinkt su kuo bendrauti, ką veikti ar ką mėgti. Viskas yra normalu tol, kol abi pusės nejaučia dėl to kylančio diskomforto. Jei jaučiate liūdesį, turėtumėte apie tai pasikalbėti su savo mergina.

Tokį pokalbį galite pradėti būtent nuo to, kokie jums jausmais kyla šioje situacijoje. Galite paklausti, ką jūsų mergina galvoja apie tai, gal yra kažkokių būdų kaip būtų galima liūdesio jausmą panaikinti. Gal ir jūs galite susipažinti su tuo vaikinu, o jei pažįstate jį, tai gal yra galimybė užmegzti kažkokį draugišką santykį trise.

Kaip bebūtų, esminis dalykas išlieka kalbėjimas apie tai su antrąją puse. Kalbėjimas neteisiant, nepriekaištaujant, nekeliant nepagrįstu abejonių, o tiesiog kalbant apie kylančius jausmus ar dvejones.

Sėkmės, Laura
atsakytas 2020 Geg 29 Laura
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

476 klausimų
479 atsakymų
9 komentarų
130,146 vartotojų