"Tu - ne vienas!" Pagalbos Linija
Nesugyvenu su kolegomis, jie priešiški man, taip pat lb spaudžia valdžia, be to lb sunkus darbas man, Skauda kasdien visą kūną nuo fizinio darbo, kito dabar nerandu?
paklausė 2020 Geg 11 Stresas Klaudija

1 Atsakymas

Sveiki Klaudija. Ačiū, kad pasitikėjote mumis ir pasidalinote savo išgyvenimais. Jei teisingai suprantu šiuo metu dirbate darbą, kuris Jums tiek fiziškai, tiek emociškai yra sunkus. Kaip suprantu ieškote kito darbo, bet nesėkmingai ir iki kol susiraskite naują darbą norite sau padėti,kad dabartiniame darbe būtų kiek įmanoma lengviau.
Tad visų pirma reikėtų pačiai sau atsakyti į klausimą kodėl aš pasirinkau dirbti dabartiniame darbe? Kokie motyvai mane paskatino įsidarbinti? Kai sau aiškiai įsivardinsite dėl ko einate į darbą bus lengviau susidoroti su jame kylančiais sunkumais,nes žinosite tikslą dėl kurio visa tai darote.
Kadangi neparašėte kokiame darbe dirbate ir kaip dažai turite bendrauti su kolegomis sunku patarti ką būtų galima padaryti, kad jaustumėtės geriau. Tiesiog siūlau išbandyti naujus streso įveikos būdus. Pvz. Gal darbe galite dirbti su ausinukais per kuriuos grotų Jūsų mėgstama muzika? Gal galite su savimi turėti streso kamuoliuką ir jį karts nuo karto pašaudyti, kad atsipalaiduotimėtė ar pan. Daugybę kitų streso įveikos būdų galima surasti paieškojus Google. Ir tokiu būdu atsirinkti sau tinkamiausią.

Linkiu stiprybės įveikiant sunkumus ieškant naujo darbo ir svarbiausia nepamiršti, kad po sunkių laikų visada ateina lengvesi.

Rasa
atsakytas 2020 Geg 16 Rasa U.
×

Sek Tu-ne vienas! Facebook'e!

Palaikyk projektą!

476 klausimų
479 atsakymų
9 komentarų
130,143 vartotojų